Pracuj z Nami

Chcesz dołączyć do najlepszej Agencji Nieruchomości w Turcji?

Agencja nieruchomości Summer Home obsługuję klientów z całego świata. Nasz zespół mówi w 10 różnych językach, w tym angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, polski, arabski, perski, chiński, holenderski, szwedzki i oczywiście turecki.

Poszukujemy osób chętnych do współpracy. Nie wymagamy doświadczenia. Nie martw się, zapewniamy pełne szkolenie. Nasz wielokulturowy zespół składa się z członków z 16 różnych krajów a jego liczba wciąż rośnie.

Poszukujemy osób chętnych do pracy w biurach w Konyaalti/Antalya,  Alanya (nasze główne biuro) oraz w innych miastach z myślą o naszych dalszych projektach. Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenie, oraz poznać przyjaznych ludzi z różnych kultur, zaaplikuj o pracę u nas.

Wolne miejsca pracy: Agent Nieruchimości - Praca w Turcji

1. Arabski, angielski oraz opcjonalny turecki - agent nieruchomości

 2. Szewdzki, angielski oraz opcjonalny turecki - agent nieruchomości

3. Chiński, angielski oraz opcjonalany turecki - agent nieruchomości

 4. Niemiecki, angielski oraz opcjonalny turecki - agent nieruchomości

 5. Angielski i turecki - agent nieruchomości

 6. Rosyjski, angielski i opcjonalny turecki - agent nieruchomości

Należy pamiętać, że wszystkie te aplikacje dotyczą głównie naszych biur w Alanyi i Antalyi.

Wymagane umiejętności:

• Doświadczenie jako agent nieruchomości nie jest wymagane, ale mile widziane.

 • Kandydaci muszą mówić płynnie w dwóch językach, w tym angielski jest preferowany.

 • Być aktwną częścia zespołu.

 • Umiejętnie dążyć do celu.

 • Poszukujemy osób zainteresowanych pracą długoterminową.

 • Kandydaci muszą posiadać przynajmniej podstawową umiejętność obsługi komputera, internetu, systemu Windows oraz aplikacji e-mail.

 • Być elastyczni czasowo.

 • Pensja + prowizja + bonusy

Wolne miejsca pracy: Edytor/Tłumacz

Poszukujemy edytora lub edytorki który(a) potrafi płynnie mówić w jednym z języków: holenderski, francuski, rosyjski, polski, szewdzki, niemiecki, perski, arabski i chiński.

Podstawowe obowiązki:

• Potrafić przetłumaczyć tekst z angielskiego na język ojczysty.

 • Przeglądać, edytować, robić korektę, oraz udosępniać przetłumaczone teksty na naszej stronie.

 • Udostępniać treści do naszych platform mediów społecznościowych.

 • Pracować przy komputerze w pełnym wymiarze godzin w naszych biurach w Antalyi lub Alanyi.

Wymagamy:

• Płynnej znajomości języka obcego.

 • Dobrej umiejętności pisania oraz znajomość zasad gramatyki.

 • Umiejętności rozwiązywania problemów.

Wolne miejsce pracy: Edytor/Tłumacz języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

• Przeglądać, edytować, robić korektę, oraz udosępniać przetłumaczone teksty na naszej stronie.

 • Praca w pełnym wymiarze godzin w naszym biurze w Alanyi.

Wymagamy:

• Licencjat z języka angielskiego (preferowane szkoły wyższe w UK)

 • Dobre umiejętności pisania oraz znajomość zasad gramatyki.

Imię i nazwisko *

Te pola są wymagane.

Napisz do nas

Numer kontaktowy *

Skype